GOLF MASTERS

 

Anketa Golfista roku každoročně pořádá ve spolupráci s CzechTourism i největší sportovně společenskou golfovou tour GOLF MASTERS která po úspěšném roce 2017 kdy se odehrálo 10 turnajů + 2 denní finále v Rakouském Diamond Clubu nabídne celkem 6 prestižních atraktivních turnajů s finále v České republice v Golf & Spa Resort Cihelny.

25.5. Golf Resort Mstětice
08.6. Panorama Golf Resort
17/18.8 Golf Marathon - Čeladná, Ostravice
30.8. Prague City Golf - loučení s prázdninami
28.09. Golf & Spa Resort Cihelny Golfista roku Invitational 2018

zapojit do turnajů je možné na info@golfmasters.cz nebo webu ČGF

Pro letošní rok jsme pro vás připravili sérii golfových turnajů na exklusivních hřištích v blízkosti Prahy včetně dvoudenního prázdninového výletu v rámci „GOLF MARATHON 2018" na Čeladnou a Ostravici ve spolupráci s partnerem Golfcentrum.cz. Do Beskyd vyrazíme speciálně vypraveným vlakem a ubytujeme vás v luxusním hotelu MIURA nedaleko hřiště v Čeladné. 

Závěr sezóny tradičně odehrajeme v Golf & Spa Resort Cihelny, kde společně odstartujeme hlasování do dalšího ročníku ankety GOLFISTA ROKU 2018. Do té doby vás zveme na skvělý golf ve Mstěticích, na Panoramě v Kácově nebo Prague City Golfu na Zbraslav. Projekt Golf Masters je koncipován jako sport & business golf tour, marketingový nástroj k retenci stávajících klientů, budování firemní image a podpoře produktů, výrobků a služeb.

Startujeme převážně systémem „canon“, který je skvělý pro setkávání lidí a navazování nových obchodních příležitostí. Turnaje série Golf Masters jsou otevřené hráčům všech HCP kategorií, srdečně vás zveme mezi nás.

Místa na tour lze nakupovat jednotlivě s flexibilním čerpáním během roku s ohledem na časové možnosti hráčů i kapacity turnajů (prioritní čerpání mají hráči s celoroční hrací kartou) Hrací místa jsou přenositelná, podmínkou je jejich čerpání v aktuálním roce 2018.

Těšit se opět můžete na celodenní doprovodný program, skvělý servis na hřišti a účast nejlepších českých golfistů.

Celoročně budeme sledovat nejlepší hráče na rány a na stablefordové body a to jak netto, tak i v brutto výsledcích. Připravujeme pro vás i celou řadu zajímavých statistik a sledování rekordů.

Výherci jednotlivých turnajů navíc dostanou možnost účastnit se tradičního golfového turnaje Golfista roku Invitational, který se odehraje v závěru sezóny.

Turnaje nabídnou hráčům a partnerům tour špičkový servis, kvalitní organizaci, celodenní catering, rozsáhlý informační servis, soutěže, mediální a reklamní prostor.

www.golfmasters.cz