S podporou PGA OF CZECH REPUBLIC.

GOLF MASTERS

 

Anketa Golfista roku každoročně pořádá ve spolupráci s CzechTourism i největší sportovně společenskou golfovou tour GOLF MASTERS, která po úspěšném roce 2017 kdy se odehrálo 10 turnajů + 2 denní finále v Rakouském Diamond Clubu nabídne celkem 5 prestižních atraktivních turnajů s dvoudenním finále v České republice, v resortech Golf & Spa Resort Cihelny a Golf Resort Karlovy Vary.

Těšit se opět můžete na celodenní doprovodný program, skvělý servis na hřišti a účast nejlepších českých golfistů.

Celoročně budeme sledovat nejlepší hráče na rány a na stablefordové body a to jak netto, tak i v brutto výsledcích. Připravujeme pro vás i celou řadu zajímavých statistik a sledování rekordů.

Výherci jednotlivých turnajů navíc dostanou možnost účastnit se tradičního golfového turnaje Golfista roku Invitational, který se odehraje v závěru sezóny.

Turnaje nabídnou hráčům a partnerům tour špičkový servis, kvalitní organizaci, celodenní catering, rozsáhlý informační servis, soutěže, mediální a reklamní prostor.

Kompletní termín turnajů, včetně možností jak se zapojit, nabídneme do konce ledna, připravujeme i nový web golfmasters.cz, máte se rozhodně na co těšit.