S podporou PGA OF CZECH REPUBLIC.

NOVINKY

Facebook novinky

Instagram novinky

Spilková předvedla skvělý závěr. Vynesl ji na 12. místo

11. 2. 2018   GolfExtra.cz  

Ještě čtyři jamky před koncem ActewAGL Canberra Classic šla Klára Spilková v paru a pohybovala se na konci čtvrté desítky leaderboardu. Pak ale přišla závěrečná exploze čtyř berdíků a najednou z toho bylo další výborné umístění na Ladies European Tour.

Číst více


Skvělý Cafourek! V Maroku skončil dělený třetí

10. 2. 2018   GolfExtra.cz  

Jan Cafourek dosáhl na Pro Golf Tour v marocké Casablance skvělého výsledku. Finálovým kolem za 68 ran se nejen udržel v TOP 10, ale posunul se na celkové dělené třetí místo. Na vítěze ztratil jen dvě rány.

Číst více
Mrůzkovo životní birdie? Zasnoubil se v Rakousku

2. 1. 2018   GolfExtra.cz  

Konec roku se Filip Mrůzek rozhodl strávit v rakouském Kaprunu a nešlo pouze o lyžovačku. Pro svou přítelkyni Štěpánku Čížkovou si totiž připravil jedno nečekané překvapení, když před ní poklekl a požádal ji o ruku. A Štěpánka pak řekla ANO!

Číst více


Šťastná Váňová po postupu na LET: Začíná mi nová cesta

22. 12. 2017   GolfExtra.cz  

Příští rok nebudeme na nejvyšší ženské evropské túře fandit jenom jedné, ale hned dvěma českým profesionálkám. Vedle Kláry Spilkové se na Ladies European Tour bude bít i Šideri Váňová, které po středeční postupu začala nová životní etapa.

Číst více


Na Ypsilonce ve finálovém turnaji dominoval Mrůzek, celkovým vítězem CzechOne Tour je Ondra Lieser⛳️

21. 11. 2017   Golfista Roku  

Zatěžkávací zkouškou prošlo hřiště Ypsilonka u Liberce. Odehrál se zde finálový turnaj CzechOne Tour zároveň s ypsilonským Masters, to vše ve formátu PRO-AM s cannon startem. Nakonec obešlo osmnáctijamkové mistrovské hřiště 28 flightů.

Číst více


GOLFISTA ROKU INVITATIONAL 2017 / 07. 10. 2017 PANORAMA KÁCOV

15. 11. 2017   Golfista Roku  

V příjemném podzimním počasí se na hřišti PANORAMA GOLF RESORT KÁCOV uskutečnil tradiční turnaj GOLFISTA ROKU INVITATIONAL 2017, který startuje anketu GOLFISTA ROKU.

Číst více


Český systém kvality služeb

14. 11. 2017   Golfista Roku  

Představujeme" Český systém kvality služeb". Jde o dobrovolný inovativní nástroj, který systematickým způsobem pomáhá  ke zvyšování kvality služeb v organizacích v oblasti cestovního ruchu a v navazujících službách. Vlastníkem systému je Ministerstvo pro místní rozvoj ČR a realizátorem Česká centrála cestovního ruchu - CzechTourism. Na realizaci se podílejí vybrané profesní asociace v cestovním ruchu.  

Číst více


Klára SPILKOVÁ opět královnou, ovládla 3. ročník anekty GOLFISTA ROKU

13. 11. 2017   Golfista Roku  

Profesionálka Klára SPILKOVÁ se stala absolutní vítězkou ankety GOLFISTA ROKU 2016. Dvaadvacetiletá česká profesionálka zvítězila v letošním ročníku ankety, která je největší veřejnou odbornou soutěží svého druhu v České republice. O absolutním vítězství Spilkové rozhodli svým hlasováním výkonnostní hráči, trenéři, sportovní novináři a zástupci golfových resortů.

Číst více


SENZACE! Klára Spilková vyhrála turnaj LET v Maroku

13. 11. 2017   GolfExtra.cz  

Nepovedená sezona 2016 je zapomenuta, Klára Spilková hraje životní golf a připisuje si premiérové vítězství mezi profesionálkami! Díky senzačnímu finálovému kolu za 66 ran (-6) vyhrála Lalla Meryem Cup s celkovým skóre -8 o ránu před Norkou Suzann Pettersen.

Číst více


GolfDigest Order of Merit by CzechOne spravedlivě mapuje pořadí českých golfistů

12. 11. 2017   Golfista Roku  

Promotérská společnost Česká 1 se rozhodla rázně promluvit do systému nejrůznějších golfových žebříčků a pro všechny české profesionální hráče připravit žebříček jeden, plně vypovídající a odborně vedený. Pod názvem Golf Digest Order of Merit presented by CzechOne ho v těchto dnech představila golfové veřejnosti

Číst víceNicklaus útočí na Titleist. Firmu viní z pomalé hry Jack Nicklaus je dlouholetým bojovníkem proti důsledkům technologických dostihů v golfu. Hlasitě bojuje zejména proti moderním míčkům, kvůli nimž se musí prodlužovat hřiště. Jsou prý příčinou fenoménu pomalé hry. A Zlatý medvěd z toho viní největšího výrobce balónků na světě.


Harrington hájí hlučné diváky. Hráče kritizuje Co vzkázal Padraig Harrington svým kolegům profesionálům, se některým z nich asi moc líbit nebude. Zejména těm, kteří si v poslední době stěžují na chování diváků. Trojnásobný major šampion se zastal i té části fanoušků, která se na turnajích nechová zrovna příkladně.


Woods má jistý Ryder Cup, minimálně jako asistent Tiger Woods se stal členem amerického týmu pro Ryder Cup 2018 v Paříži. Kapitán Jim Furyk, který bude usilovat o první americké vítězství na soupeřově půdě po 25 letech, ho přidal do svého týmu zástupců společně se Stevem Strickerem.


Blíží se hendikepový třesk - jednotný světový systém Už za dva roky by se měl celý golfový svět řídit jedním hendikepovým systémem. V úterý to uvedly ve společném prohlášení R&A a USGA, když byly prezentovány také první body, jak by měl systém fungovat. Jeho hlavním cílem má být usnadnit novým hráčům cestu ke golfu.


Normana Woods nezajímá. Pozornost si zaslouží mladší Legendární Žralok Greg Norman prohlásil, že ho absolutně nebere mánie, která se rozpoutala kolem Tigera Woodse po jeho návratu k soutěžnímu golfu. Humbuk už je na něj příliš velký a Normanovi je prý jedno, jestli bude Tiger úspěšný či nikoliv.


VIDEO: Za 30metrový putt si z veletrhu odvezl 2 miliony Po 28 let je možné se na golfovém veletrhu v Minnesotě přihlásit za 5 dolarů do puttovací soutěže a zkusit štěstí. Výhru za 100 000 dolarů za trefený 100 yardový putt si ale ještě nikdo neodvezl. Až teď.


Výsledek neodpovídá mé hře, lituje Rory McIlroy Letos za sebou má čtyři turnaje. Zatímco v úvodu to na European Tour vypadalo, že se Rory McIlroy brzy vrátí na vítěznou vlnu, ze které loni vystoupil, poslední týdny na PGA Tour už tak optimistické nebyly. Přesto se aktuálně desátý hráč světa snaží být pozitivní.


Na návštěvě v golfovém studiu šampiona Luitena Zajímá vás, kde a jak dennodenně trénují šampioni European Tour? Jedním z nich je Nizozemec Joost Luiten, který o víkendu získal v Ománu svůj šestý titul na evropské sérii v kariéře.


VIDEO: John Daly dal mezi veterány parádní hole-in-one John Daly pořád umí. Naposledy to dokázal v neděli na Chubb Classic v rámci PGA Tour Champions, kde se mu podařilo trefit během finálového kola parádní hole-in-one. I díky němu se nakonec probojoval do TOP 10, když skončil na děleném osmém místě.


Watson dokonal hattrick, i díky spěchu na WC Na jubilejní desáté vítězství na PGA Tour v kariéře si Bubba Watson musel počkat dva roky. Ale stálo za to. V neděli potřetí v kariéře vyhrál Genesis Open v Riviera CC, když se skóre -12 zvítězil o dvě rány.