NOVINKY

Facebook novinky

Instagram novinky

SENZACE! Lieser vyhrál v play off Pro Golf Tour v Rakousku

25. 7. 2018   GolfExtra.cz  

Ondřej Lieser to dokázal. V Rakousku na Zell am See – Kaprun Open vyhrál turnaj série Pro Golf Tour, když v rozstřelu na druhé dodatečné jamce udolal Craiga Howieho ze Skotska. Do play off se přitom dostal berdíkem na závěrečné osmnáctce.

Číst více


Klára Spilková při premiéře na US Open neprošla cutem

3. 6. 2018   Golfista Roku  

První americký major v letošní sezóně končí pro Kláru Spilkovou předčasně.

Číst více


GOLF MASTERS zavítá na český Adamstal

20. 5. 2018   Golfista Roku  

Pro letošní rok jsme pro vás připravili sérii golfových turnajů na exklusivních hřištích v blízkosti Prahy

Číst více


Tři Češi startují na Challenge Tour, Gál zkusí štěstí na European Tour

10. 5. 2018   GolfDigest.cz  

Další šanci na prolomení nelichotivé bilance v letošním roce Challenge Tour bude mít v Portugalsku trojlístek Čechů: Stanislav Matuš, Filip Mrůzek a Jan Cafourek. Dosud se žádnému českému hráči nepovedlo v nové sezoně projít cutem. Petr Gál startuje na pozvánku na European Tour v Itálii.

Číst více


SPILKOVÁ: Když mi na turnaji není dobře, tak to obvykle dobře dopadne

9. 5. 2018   GolfDigest.cz  

Po roce se KLÁRA SPILKOVÁ vrátila na místo činu. Na místo, kde vyhrála svůj první profesionální turnaj Ladies European Tour. Zatímco loni mohla být v Maroku poměrně v klidu, letos pocítila tlak a nervozitu ještě před startem turnaje. Média kolem ní kroužila na každém kroku. Logicky. Přijela obhájkyně titulu, přijela tedy velká hráčka. Klára se však s velkým náporem na psychiku vyrovnala víc než dobře, nakonec chyběla špetka štěstí, aby věčně usměvavá golfistka z Prahy slavila další triumf.

Číst více


WGM Czech Open slaví půlkulatiny. Do Berouna by měla dorazit i amatérská špička

8. 5. 2018   GolfDigest.cz  

Pět let letos v srpnu oslaví prestižní český turnaj WGM Czech Open. Tradičně v Berouně s tradiční dotací 600 000 korun a také s již tradiční cenou za hole in one – nákladním vozem Tatra. Podnik je letos prvně zařazen do kalendáře ČGF, na startu by se tak vedle domácích a zahraničních profesionálů mělo objevit i více špičkových amatérů.

Číst více


Na Ypsilonku míří Pro Golf Tour, hrát se zde bude už potřetí

8. 5. 2018   GolfExtra.cz  

Hřiště Ypsilonka ve Fojtce na Liberecku hlásí "Vše připraveno" na turnaj Pro Golf Tour, který se bude konat mezi 11. a 13. květnem. Hrát se bude o 30 000 eur pod názvem EXTEC Trophy 2018 by Atomic Drinks. Ve startovním poli je na 156 profesionálních golfistů z Německa, Rakouska a dalších 10 zemí, včetně České republiky.

Číst více


Skvělý den českých amatérek: Macková s Vítů prošly na LETAS ve Švýcarsku cutem

5. 5. 2018   GolfDigest.cz  

Parádní sobotu prožily české amatérky na profesionální sérii Ladies European Tour Access Series ve Švýcarsku. Patricie Macková a Gabriela Roberta Vítů zahrály ve třetím kole VP Bank Ladies Open pod 70 ran a bezpečně prošly cutem. Profesionálky Šideri Váňová i Lucie Hinnerová po dvou kolech končí.

Číst více


Pospíšil se v Rakousku o ránu nevešel do TOP 10

27. 4. 2018   GolfExtra.cz  

Čtyři Češky rozehrály v pátek ve Švýcarsku VP Bank Ladies Open, druhý letošní turnaj Ladies European Tour Access Series. Nejlépe z nich začala amatérka Patricia Macková, která se skvělým finišem dostala na skóre -2. V paru obešla první kolo Šideri Váňová.

Číst více


Klára Spilková těsně pod vrcholem. O vítězství přišla v play off

22. 4. 2018   GolfExtra.cz  

Klára Spilková byla na Lalla Meryem Cupu v Maroku strašně blízko obhajobě svého loňského prvního vítězství na Ladies European Tour. O svůj druhý titul na evropské elitní túře přišla až v play off na dodatečné druhé jamce. I tak ale slaví další skvělý úspěch v kariéře.

Číst více


Zpět na místě činu, Spilkovou čeká obhajoba v Maroku 17. dubna 2018

18. 4. 2018   GolfExtra.cz  

Nad letem času kroutí hlavou nejlepší česká golfistka Klára Spilková, která se po roce od svého prvního vítězství na Ladies European Tour vrací na místo činu. Třiadvacetiletá profesionálka odletěla do Maroka, kde se tento týden hraje Lalla Meryem Cup. Právě tady dosáhla loni v dubnu svého průlomového titulu na evropské sérii.

Číst více


Královna Klára Spilková, anketu Golfista roku vyhrála už počtvrté

9. 3. 2018   Golfista Roku  

Absolutní vítězkou 4. ročníku ankety Golfista roku 2017 se stala Klára Spilková. Třiadvacetiletá profesionální hráčka, která ovládla i tři předchozí ročníky ankety, má za sebou nejlepší, už sedmou sezonu na Ladies European Tour vyšperkovanou premiérovým turnajovým titulem v Maroku. O vítězství Spilkové rozhodli svým hlasováním výkonnostní hráči, trenéři, sportovní novináři a zástupci golfových resortů.

Číst více


Váňová se zlepšila, ale cut byl daleko. V Austrálii končí

3. 3. 2018   GolfExtra.cz  

Výrazně lepší výkon a s tím spojený výsledek předvedla ve druhém kole Women's NSW Open česká golfistka Šideri Váňová. Par sice v Coffs Harbour Golf Clubu opět nepokořila, ale zahrála o sedm ran lépe než ve čtvrtek a posunula se díky tomu o 13 příček.

Číst více


Spilková předvedla skvělý závěr. Vynesl ji na 12. místo

11. 2. 2018   GolfExtra.cz  

Ještě čtyři jamky před koncem ActewAGL Canberra Classic šla Klára Spilková v paru a pohybovala se na konci čtvrté desítky leaderboardu. Pak ale přišla závěrečná exploze čtyř berdíků a najednou z toho bylo další výborné umístění na Ladies European Tour.

Číst více


Skvělý Cafourek! V Maroku skončil dělený třetí

10. 2. 2018   GolfExtra.cz  

Jan Cafourek dosáhl na Pro Golf Tour v marocké Casablance skvělého výsledku. Finálovým kolem za 68 ran se nejen udržel v TOP 10, ale posunul se na celkové dělené třetí místo. Na vítěze ztratil jen dvě rány.

Číst více