NOVINKY

Facebook novinky

Instagram novinky

Čtyři Češky prošly na Karlštejně do finále, Macková stále bojuje o čelo

25. 8. 2019   GolfDigest.cz  

Čtyři české hráčky prošly do finálového kola společného turnaje LET/LETAS, který se hraje s názvem Tipsport Czech Ladies Open v Golf Resortu Karlštejn. Patricie Macková (-5) je nadále vysoko ve výsledkové listině, do třetího kola odstartuje z dělené čtvrté pozice se ztrátou dvou ran na vedení. Cutem prošly také Kateřina Vlašínová (-1), Tereza Melecká (E) a Jana Melichová (+2).

Číst více


Karlovy Vary & Sokolov – druhý den pro Fina Valimäkiho

24. 8. 2019   GolfDigest.cz  

Skvělým výkonem -5 se dnes do čela leaderboardu EXTEC CzechOne Open by Atomic Drinks ze série ProGolfTour prostřílel Fin Valimäki. Pozoruhodné je, že tohoto výkonu dosáhl na „těžším“ hřišti v Karlových Varech. Rozdíl mezi výsledky v Karlových Varech a v Sokolově už dnes však nebyl tak velký jako včera. Zasloužil se o to svěží větřík v Sokolově. Na druhém jmenovaném hřišti bylo dnes dosaženo nejlépe -6 (Baptiste Achard, F). Finále předposledního turnaje letošní série Pro Golf Tour je naplánováno na zítřek do Karlových Varů.

Číst více


Karlovy Vary & Sokolov – po prvním kole v čele amatér Zwirner

24. 8. 2019   GolfDigest.cz  

Hned první den turnaje EXTEC CzechOne Open by Atomic Drinks se ukázalo, že sokolovské hřiště nabízí přece jenom více příležitostí ke skórování. Do první šestnáctky v pořadí turnaje série ProGolfTour se podařilo proniknout pouze dvěma borcům hrajícím v Karlových Varech. Skvěle si zatím vede Ondřej Lieser, který se přes výrazný úspěch v tomto turnaji může ještě přiblížit vysněné kartě na Challenge Tour 2020.

Číst více


LET na Karlštejně začala senzačně: Česká amatérka Patricie Macková jde do čela

24. 8. 2019   GolfDigest.cz  

Dámský golfový turnaj Tipsport Czech Ladies Open začal na Karlštejně skvěle pro české barvy. Po prvním kole je ve spoluvedení česká osmnáctiletá amatérka Patricia Macková (-6), která dokonale využila znalost svého klubového hřiště. Nad aktuální hranicí cutu jsou nyní také Jana Melichová (-2), Kateřina Vlašínová (E) a Sára Kousková (+1).

Číst více


Startuje Tipsport Czech Ladies Open. Kdo ovládne Karlštejn?

23. 8. 2019   GolfDigest.cz  

Skvěle připravené hřiště, nádherné počasí, výhled na okouzlující hrad a především nabité startovní pole čeká na diváky, kteří se dorazí podívat během tří následujících dnů do Golf Resortu Karlštejn, kde startuje společný turnaj LET/LETAS pro špičkové evropské golfistky a také sedmnáctičlennou skupinu českých hráček.

Číst více


Zahrajte si 7 IRON Championship, již tuto sobotu

21. 8. 2019   GolfDigest.cz  

V sobotu se v Prague City Golf na Zbraslavi uskuteční druhý ročník neoficiálního mistrovství republiky ve hře sedmičkou železem. Jak se na něj můžete dostat a co Vás na tomto zajímavém turnaji čeká?

Číst více


Tipsport Czech Ladies Open 2019: Elita na Karlštejně

20. 8. 2019   GolfDigest.cz  

Nový turnaj Tipsport Czech Ladies Open 2019, díky němuž se po třech letech vrací Ladies European Tour na české hřiště, slibuje mimořádnou golfovou podívanou.

Číst více


Sedmnáctka na Czech Masters trápila i největší hvězdy. Kdo naopak obstál?

19. 8. 2019   GolfDigest.cz  

Sedmnáctá jamka na Czech Masters dělala hráčům problémy. Žádný český hráč na ní nezahrál birdie a trápily se i největší hvězdy. Kdo naopak na této jamce obstál?

Číst více


Pieters si náskok udržel a podruhé v kariéře ovládl Czech Masters

18. 8. 2019   GolfDigest.cz  

Thomas Pieters náskok jediné rány dokázal udržet a především díky skórování na první devítce si došel pro druhý titul na Czech Masters.

Číst více


Czech Masters: Pieters chce z Albatrossu druhý titul. Rozhodne už úvod finálového kola?

18. 8. 2019   GolfDigest.cz  

Ve 13 hodin a 15 minut odstartuje poslední flight letošního ročníku Czech Masters. Thomas Pieters půjde s náskokem jedné rány se Španělem Adria Arnausem a bude chtít získat svůj druhý titul z Albatrossu. Může rozhodnout už úvodní devítka?

Číst více


Czech Masters: Vedení se ujal Pieters, Molinari zahrál první bogey

17. 8. 2019   GolfDigest.cz  

Po třetím kole Czech Masters se do vedení dostal Thomas Pieters, se skóre -16 jde do finálového dne s náskokem jediné rány na druhého Adriu Arnause. Edoardo Molinari ztrácí dvě rány, poprvé na turnaji zahrál bogey.

Číst více


Czech Masters: Molinari stále bez chyby, o víkendu bude hrát i Harrington

16. 8. 2019   GolfDigest.cz  

Pádraig Harrington výrazně zabral a ve druhém kole Czech Masters nechyboval. Díky tomu se tak jako jediný z elitní trojice dostal do víkendových kol.

Číst více


Czech Masters: Ve vedení Green, hvězdám se zatím nedaří

15. 8. 2019   GolfDigest.cz  

Překvapivým lídrem Czech Masters je po prvním kole s výsledkem -8 Gavin Green. Největším hvězdám turnaje se příliš nedařilo a zítra budou muset bojovat o víkend.

Číst více


Mrůzek půjde po boku Dubuissona, připraveny jsou i dva světové flighty

14. 8. 2019   GolfDigest.cz  

Filip Mrůzek pro úvodní dvě kola Czech Masters "vyfasoval" britsko-francouzské duo Stephen Gallacher - Victor Dubuisson. Na nejlepší flight se může zcela jistě těšit Stanislav Matuš, zajímavé parťáky ale mají i další čeští hráči.

Číst více


Mrůzek půjde po boku Dubuissona, připraveny jsou i dva světové flighty

14. 8. 2019   GolfDigest.cz  

Filip Mrůzek pro úvodní dvě kola Czech Masters "vyfasoval" britsko-francouzské duo Stephen Gallacher - Victor Dubuisson. Na nejlepší flight se může zcela jistě těšit Stanislav Matuš, zajímavé parťáky ale mají i další čeští hráči.

Číst více