Vážení přátelé,

je mi velkou ctí pozvat vás 8. března na slavnostní vyhlášení ankety GOLFISTA ROKU 2017, keré se letos uskuteční v reprezentativních prostorách společnosti Mercedes-Benz PRAHA, Daimlerova 2, v Praze na Chodově za účasti nejlepších českých hráčů a významných pozvaných hostů. Setkáte se např. se Stanislavem Matušem, Filipem Mrůzkem, Petrem Ničem, Romanem Šebrlem, Sárou Kouskovou a řadou dalších. Letošní ročník se koná pod záštitou PGA of Czech Republic, velmi si vážíme její pozornosti k projektu a osobní účasti vedení v čele s nově zvoleným prezidentem Romanem Svobodou

Hitoricky poprvé budou na místě kamery České televize, která natočí záznam a příspěvek pro zpravodajství a  celý večer, stejně jako v minulém roce, budeme streamovat na sociální sítě. Partnerem přenosu je Produkce 1.

Uspořádání sálu je natolik komfortní, že je vidět z každého místa a celý prostor je ve VIP režimu s kompletním servisem jídla a pití. Po skončení galavečera je připravený bohatý raut a skvělá zábava. 

Jste srdečně zváni, uvolnili jsme pro vás několik posledních stolů tak, abyste si mohli vychutnat tento skvělý zážitek a strávit nezapomenutelný večer ve společnosti českých golfových hvězd. 

V případě zájmu nás kontaktujte prostřednictvím webového formuláře, případně na telefonním čísle  +420 736 515 316

Jan Hrubeš
Founder & CEO
t: +420 736 515 316 | e: jan.hrubes@golfistaroku.cz
www.golfistaroku.cz I www.golfmasters.cz

0