NOVINKY

Facebook novinky

Instagram novinky

Princezny českého golfu na Panoramě

16. 4. 2024   Golfista Roku  

Je už mnohaletou tradicí, že definitivní tečku za golfovou sezonou 2023 obstará vyhlášení výsledků ankety GOLFISTA ROKU. Jako obvykle v pořadu na ČT SPORT z golfového resortu Panorama Kácov

Číst více


Jak zlepšit hru díky moderní technologii za 20 minut jednou týdně

5. 8. 2023   Golfista Roku  

Kdo by nechtěl zlepšit svoji hru, zlepšit švih, kondici, či vstávat z postele každé ráno bez omezující bolesti zad, s pocitem pevnějšího a silnějšího těla, nebo dokonce ubrat nějaké to kilo navíc.

Číst více


V USA využívají golfisté celotělovou elektrickou svalovou stimulaci pro zlepšení výkonu

2. 8. 2023   Golfista Roku  

21. května 2023 časopis PGA, Americká golfová fitness asociace a společnost miha bodytec podepsaly exklusivní partnerství s cílem rozšířit dosah celotělové elektrostimulace svalů v golfovém průmyslu.

Číst více


Pavan opět úřadoval na české půdě, nejlepším domácím Lieser

4. 6. 2023   GolfDigest.cz  

Andrea Pavan se podruhé raduje v České republice. Po triumfu na Czech Masters v dramatickém souboji ovládl i D+D Real Czech Challenge. Nejlepším domácím hráčem se stal Ondřej Lieser, po dobré finálové rundě dělí čtyřicátou pozici.

Číst více


Spojení profesionálního a amatérského golfu v Lázních Bohdaneč

24. 5. 2023   GolfDigest.cz  

Profesionál Robert Schovánek není jen golfovým trenérem, ale jednou ročně i golfovým promotérem. Letos se uskuteční již dvanáctý ročník jím pořádaného turnaje LÁZNĚ BOHDANEČ OPEN, akce pro profesionální i amatérské hráče. Turnaj se koná ve dnech 23. a 24. června na východočeském hřišti Golf Resort Lázně Bohdaneč a jeho součástí je i doprovodný program - golfová akademie pro nehrající doprovod, hudební vystoupení Eterea Trio, Ready Kirken a konat se bude i soutěž "trouble shotu" o zájezd do Turecka.

Číst více


Jaká je Vinoř? Přečtěte si názory těch, kteří tu už hráli

25. 4. 2023   GolfDigest.cz  

Vinořské hřiště se v sobotu 29. dubna otevírá veřejnosti. Před několika dny už hřiště okusili členové spolku Všudehrálů, kteří tu odehráli svůj jarní turnaj. Požádali jsme účastníky turnaje o zformulování názoru na hřiště. Je to zajímavý obraz nového areálu, který společně se Zbraslaví patří pod Prague City Golf. Za jménem autora příspěvku uvádíme počet českých hřišť, které dotyčný nyní odehrál.

Číst více


Ceny ankety GOLFISTA ROKU a PGA of Czech Republic

23. 4. 2023   Golfista Roku  

V resortu Panorama Kácov byly předány za přítomnosti kamer ČT SPORT předány ceny české profesionální asociace PGA of Czech republic a ankety GOLFISTA ROKU

Číst více


Prokop Sedlák hraje golf již 75 let a nyní se dožívá 80 let. Gratulujeme!

21. 4. 2023   GolfDigest.cz  

Prokop Sedlák je legendou českého golfu. Vždyť tuto hru hraje již úctyhodné tři čtvrtě století! V neděli 23. dubna 2023 oslavuje Prokop Sedlák úžasných 80 let a všichni, kteří ho znají, mu dozajista přejí jen to nejlepší. A především ještě hodně odehraných golfových kol. Redakce Golf Digest C&S se také připojuje a nabízíme dva materiály. První je medailon Prokopa Sedláka z knihy Andreje Halady ČESKÝ GOLF a druhý je rozhovor téhož autora s Prokopem Sedlákem z roku 2018, který byl zveřejněn na stránkách Golf Digest C&S v roce 2018.

Číst více


Tipsport Czech Ladies Open počtvrté v Berouně a opět s českou elitou

18. 4. 2023   GolfDigest.cz  

Již pátý ročník golfového Tipsport Czech Ladies Open se uskuteční od 23. do 25. června 2023. Dějištěm turnaje Ladies European Tour bude počtvrté za sebou hřiště Royal Beroun Golf Clubu.

Číst více


Kousková zakončí sezónu v Austrálii

11. 11. 2022   GolfDigest.cz  

Česká golfistka Sára Kousková po vítězství v celoročním žebříčku Ladies European Tour Access Series ještě nekončí sezónu. Rozhodla se přijmout pozvání na prestižní ISPS Handa Australian Open, který se uskuteční od 1. do 4. prosince v Melbourne.

Číst více


Podpořte spolu s legendárními českými fotbalisty projekt Happy Hearts

7. 11. 2022   GolfDigest.cz  

Nadační fond Happy Hearts Czech propojil své síly s módní značkou Be Unique, a důvod je jediný - pomoci vytvořit nové školní zařízení v Mexiku a Nepálu. Připojilo se již množství legendárních českých fotbalistů a příležitost máte i Vy.

Číst více


Kousková po vynikající sezóně přesedlala na výsadbu stromů

1. 11. 2022   GolfDigest.cz  

Sára Kousková po vynikající sezóně, kterou završila vítězstvím v celkovém pořadí LETAS Order Of Merit, v současné chvíli odpočívá a na pár chvil tak mohla vyměnit golfové hole za rýč.

Číst více


OAKS PRAGUE: Nově zrekonstruovaný nebřenický zámeček otevřen

10. 10. 2022   GolfDigest.cz  

Po kolaudaci prvních bytových a rodinných domů, otevření parku, restaurace a obchodu La Bottega Deli Bistro rozšiřuje OAKS Prague svoje služby a občanskou vybavenost pro své budoucí rezidenty. V kompletně zrekonstruované památkově chráněné budově Nebřenického zámečku z 19. století otevírá golfový klub PGA National Czech Republic, bar, zázemí pro kulturní akce a restauraci s otevřenou kuchyní. Pod taktovkou architektů Chapman Taylor byl vytvořen osobitý interiér s řadou výrazných designových prvků v souladu s vysokým standardem Oaks Prague.

Číst více


ALTEPRO Trophy 2022 by EXTEC kořistí Francouze Jeana Bekiriana

28. 8. 2022   GolfDigest.cz  

Po vyrovnaném výkonu 69, 67 a 72 vybojoval prvenství v golfovém turnaji série Pro Golf Tour mladý Francouz Jean Bekirian. Nejlepšími Čechy byli amatér Timotej Formánek a Jan Cafourek na děleném desátém místě.

Číst více


V rozehraném druhém kole ALTEPRO Trophy 2022 by EXTEC v čele Jannik De Bruyn

28. 8. 2022   GolfDigest.cz  

Až v sobotu bylo dohráno první kolo turnaje ALTEPRO Trophy 2022 by EXTEC na hřišti v Kynžvartu. Po převrtání jamek na nové pin pozice vzápětí po průchodu posledního flightu prvního kola devítkou a osmnáctkou odstartovalo kolo druhé. Část hráčů za sobotu absolvovala 36 soutěžních jamek. I dnešní program však předčasně ukončila tma a dohrávat se bude zítra. Po nedohraných dvou kolech je v čele Němec De Bruyn, z českých hráčů je na tom nejlépe Jan Cafourek s výkonem -5 po odehraných 8 jamkách (T2).

Číst více