NOVINKY

Facebook novinky

Instagram novinky

GolfAdvisor.golf Czech Open letos s několika změnami

9. 7. 2021   GolfDigest.cz  

Už jen měsíc zbývá do startu turnaje GolfAdvisor.golf Czech Open, který se odehraje na hřišti Beroun Golf Clubu v termínu 11. – 15. srpna. Jednou ze zajímavých novinek, která potěší hráče, je navýšení prize money turnaje na 30 000 euro, přičemž vítěz si odnese odměnu ve výši 10 000 euro. Není to ale jediná změna.

Číst více


Matuš na Kaskádě ve druhé desítce, titul má Němec Schneider

4. 7. 2021   GolfDigest.cz  

Kaskáda Golf Challenge má za sebou finálové kolo. Z triumfu se raduje německý golfista Marcel Schneider, se svým výkonem může být spokojen i Stanislav Matuš.

Číst více


Matuš dělí na Kaskádě čtvrté místo, úvodní runda se nedohrála

1. 7. 2021   GolfDigest.cz  

Na Kaskádě dnes odstartoval turnaj Challenge Tour Kaskáda Golf Challenge. Skvělý vstup zažil Stanislav Matuš, pod parem hřiště jsou ještě další dva čeští hráči.

Číst více


Kousková se na Konopišti zapsala do historie!

5. 6. 2021   GolfDigest.cz  

V sobotu vyvrcholil na Konopišti jeden z vrcholů české ženské golfové sezóny. Téměř 90 hráček z 24 zemí světa bojovalo o titul při Amundi Czech Ladies Challenge, prvním ze čtrnácti profesionálních turnajů série LETAS v roce 2021.

Číst více


Suverénní cesta Kouskové za titulem na Konopišti pokračuje

4. 6. 2021   GolfDigest.cz  

Další skvělý den má za sebou český golf na turnaji AMUNDI Czech Ladies Challenge, které dnes pokračovalo na Konopišti. Své vedení upevnila Sára Kousková, která už má náskok sedmi ran. V TOP 10 má český golf před finálovým kolem čtyři hráčky, ve všech případech jde o amatérky.

Číst více


Famózní start Kouskové, v TOP 5 další dvě Češky

3. 6. 2021   GolfDigest.cz  

Po prvním kole Amundi Czech Ladies Challenge je v českém táboře mnoho důvodů k radosti. Na prvním profesionálním turnaji LET Access Series tohoto roku je ve vedení domácí amatérka Sára Kousková, která předvedla ve čtvrtek své životní kolo. V první pětici najdeme ještě dvě české amatérky – Patricii Mackovou a Kristýnu Frýdlovou.

Číst více


Startuje Amundi Czech Ladies Challenge

3. 6. 2021   GolfDigest.cz  

Již dnes startuje jeden z vrcholů české ženské golfové sezóny. Amundi Czech Ladies Challenge, která se uskuteční od 3. do 5. června 2021, přilákala na Konopiště i přes pandemické komplikace téměř 100 hráček z 24 zemí světa.

Číst více


První tituly golfové sezóny berou Agáta Křenková a Nizozemec Neville Ruiter

31. 5. 2021   GolfDigest.cz  

Patnáctiletá Agáta Křenková a devatenáctiletý Neville Ruiter z Nizozemska ovládli Mezinárodní mistrovství České republiky ve hře na jamky, které dnes skončilo v Dýšině u Plzně. Získali tak vůbec první tituly v letošní golfové sezóně.

Číst více


Příští týden se vrací Amundi Czech Ladies Challenge, i přes nynější situaci s hvězdným obsazením

28. 5. 2021   GolfDigest.cz  

Za necelý týden startuje jeden z vrcholů české golfové sezóny. Amundi Czech Ladies Challenge, který se uskuteční od 3. do 5. června 2021, přilákal na Konopiště i přes pandemické komplikace téměř 100 hráček z 24 zemí světa.

Číst více


LETAS se vrací, už na začátku června ji bude hostit Konopiště

21. 4. 2021   GolfDigest.cz  

Druhá nejvyšší evropská profesionální ženská golfová série LET Access Series se vrací i v roce 2021 do České republiky. Od 3. do 5. června 2021 bude Amundi Czech Ladies Challenge hostit golfový resort Konopiště!

Číst více


Klára Spilková je vítězkou ankety Golfista desetiletí

11. 4. 2021   Golfista Roku  

Klára Spilková se stala premiérovou vítězkou ankety Golfista desetiletí. Ocenění získala při vyhlašování cen Golfista roku pod záštitou PGA of Czech republic a zároveň spolu s Ondřejem Lieserem ovládli kategorii mezi profesionály.

Číst více


Pastrňák, Vrána, Šmicer a další hráli pro Pink Bubble

26. 9. 2020   GolfDigest.cz  

Na privátním hřišti berounského golf klubu se už podeváté odehrál dobročinný turnaj pro Nadační fond Pink Bubble. Podpořili jej podnikatelé i sportovci zvučných jmen, na pomoc mladým onkologickým pacientům se podařilo získat rekordních 642 000 Kč.

Číst více


Na Zbraslavi triumfovala Finka Koivisto, Češky se do top 10 nevešly

18. 9. 2020   GolfDigest.cz  

Vítězkou turnaje Amundi Czech Ladies Challenge s dotací 37 500 euro na hřišti Prague City Golf na Zbraslavi se stala Finka Tiia Koivisto. Šestadvacetiletá seveřanka zvítězila s celkovým skóre -9 a radovala se ze svého premiérového vítězství na LET Access Series. Do první desítky se nevešla ani jediná česká hráčka, nejlepší z domácích byly Sára Kousková, Patricie Macková a Agáta Vahalová, které se srovnaly na dělené 12. pozici se skóre +3.

Číst více


Na Zbraslavi vede Angličanka Gainer, skvělá Hinnerová dělí 4. místo

17. 9. 2020   GolfDigest.cz  

Druhé větrné kolo turnaje Amundi Czech Ladies Challenge na hřišti Prague City Golf na Zbraslavi řádně promíchalo pořadím v horních patrech leaderboardu. Do čela se vyhoupla Angličanka Cara Gainer, která zahrála 66 ran a s celkovým skóre -7 vede o dvě rány před Finkou Tiiou Koivisto. Skvěle si s větrem poradila i česká profesionálka Lucie Hinnerová a se skóre -3 se usadila na dělené 4. pozici jako nejlepší z českých hráček. Do první desítky se ještě vešly Agáta Vahalová a Barbora Bujaková.

Číst více


Po prvním kole na Zbraslavi vede Slovinka Babnik, tři Češky v top 10

17. 9. 2020   GolfDigest.cz  

Slovinka Pia Babnik, i navzdory tomu, že je jí teprve 17 let, potvrzuje na turnaji Amundi Czech Ladies Challenge na pražské Zbraslavi roli favoritky. Po prvním kole vede se skóre -5 o jednu ránu před dvojicí Seveřanek – Finkou Tiiaou Koivisto a Švédkou Sarah Nilsson. Hned těsně pod pomyslnými stupni vítězek je po úvodní rundě i česká amatérka Sára Kousková, která se dělí o 4. pozici se skóre -3. Do top 10 se vešly ještě dvě další české hráčky.

Číst více