NOVINKY

Facebook novinky

Instagram novinky

Kousková zakončí sezónu v Austrálii

11. 11. 2022   GolfDigest.cz  

Česká golfistka Sára Kousková po vítězství v celoročním žebříčku Ladies European Tour Access Series ještě nekončí sezónu. Rozhodla se přijmout pozvání na prestižní ISPS Handa Australian Open, který se uskuteční od 1. do 4. prosince v Melbourne.

Číst více


Podpořte spolu s legendárními českými fotbalisty projekt Happy Hearts

7. 11. 2022   GolfDigest.cz  

Nadační fond Happy Hearts Czech propojil své síly s módní značkou Be Unique, a důvod je jediný - pomoci vytvořit nové školní zařízení v Mexiku a Nepálu. Připojilo se již množství legendárních českých fotbalistů a příležitost máte i Vy.

Číst více


Kousková po vynikající sezóně přesedlala na výsadbu stromů

1. 11. 2022   GolfDigest.cz  

Sára Kousková po vynikající sezóně, kterou završila vítězstvím v celkovém pořadí LETAS Order Of Merit, v současné chvíli odpočívá a na pár chvil tak mohla vyměnit golfové hole za rýč.

Číst více


OAKS PRAGUE: Nově zrekonstruovaný nebřenický zámeček otevřen

10. 10. 2022   GolfDigest.cz  

Po kolaudaci prvních bytových a rodinných domů, otevření parku, restaurace a obchodu La Bottega Deli Bistro rozšiřuje OAKS Prague svoje služby a občanskou vybavenost pro své budoucí rezidenty. V kompletně zrekonstruované památkově chráněné budově Nebřenického zámečku z 19. století otevírá golfový klub PGA National Czech Republic, bar, zázemí pro kulturní akce a restauraci s otevřenou kuchyní. Pod taktovkou architektů Chapman Taylor byl vytvořen osobitý interiér s řadou výrazných designových prvků v souladu s vysokým standardem Oaks Prague.

Číst více


ALTEPRO Trophy 2022 by EXTEC kořistí Francouze Jeana Bekiriana

28. 8. 2022   GolfDigest.cz  

Po vyrovnaném výkonu 69, 67 a 72 vybojoval prvenství v golfovém turnaji série Pro Golf Tour mladý Francouz Jean Bekirian. Nejlepšími Čechy byli amatér Timotej Formánek a Jan Cafourek na děleném desátém místě.

Číst více


V rozehraném druhém kole ALTEPRO Trophy 2022 by EXTEC v čele Jannik De Bruyn

28. 8. 2022   GolfDigest.cz  

Až v sobotu bylo dohráno první kolo turnaje ALTEPRO Trophy 2022 by EXTEC na hřišti v Kynžvartu. Po převrtání jamek na nové pin pozice vzápětí po průchodu posledního flightu prvního kola devítkou a osmnáctkou odstartovalo kolo druhé. Část hráčů za sobotu absolvovala 36 soutěžních jamek. I dnešní program však předčasně ukončila tma a dohrávat se bude zítra. Po nedohraných dvou kolech je v čele Němec De Bruyn, z českých hráčů je na tom nejlépe Jan Cafourek s výkonem -5 po odehraných 8 jamkách (T2).

Číst více


Čechům se finále Czech Masters příliš nevydařilo, Kořínek se alespoň rozloučil parádním chip-inem

21. 8. 2022   GolfDigest.cz  

Nejlepším českým hráčem Czech Masters 2022 se stal amatér David Tomi, jenž zahrál celkově za -3. Pod par se dostal i Aleš Kořínek, ten v závěru předvedl fantastický chip-in. Těsně nad par poté dohrál Matěj Bača.

Číst více


Déšť na Czech Masters změnil plány. Poprvé v historii turnaje se rozhodne po třetím kole

20. 8. 2022   GolfDigest.cz  

Od včerejšího večera v Praze a blízkém okolí vydatně pršelo. A i když se do třetího kola vydalo na úvod hned šest flightů, brzy bylo přerušeno a kvůli silnému dešti bylo nakonec třetí kolo přeloženo na neděli. Tím zároveň Czech Masters 2022 vyvrcholí.

Číst více


Cutem na Czech Masters prošli tři Češi, Albatross rozstřílel Gavin Green

19. 8. 2022   GolfDigest.cz  

Gavin Green nasázel ve druhém kole 63 ran (-9) a vytvořil nový rekord Albatrossu. Cutem na Czech Masters prošli tři čeští hráči, největší hvězdy v čele s Filipem Mrůzkem ale o víkendu hrát nebudou.

Číst více


Dva špatné dny, mrzí po nepodařeném Czech Masters Liesera

19. 8. 2022   GolfDigest.cz  

Ondřej Lieser ve druhém kole nehrál špatný golf. Připsal si tři birdie, ale stejný počet bogey a na skórovatelných jamkách z toho příliš nebylo. V turnaji tak končí před víkendem.

Číst více


Poulter si půjčil kedíka od krajana, exhibici ovládl Lieser

16. 8. 2022   GolfDigest.cz  

Tiskovou konferencí a následnou exhibicí na Vltavě odstartoval sedmý ročník D+D Real Czech Masters. Spoustu zajímavých informací přinesli Ian Poulter, Thomas Pieters a Filip Mrůzek, exhibici poté vyhrál Ondřej Lieser.

Číst více


Poulter dorazil do Prahy, Czech Masters si zahraje i dvanáctiletý talent

16. 8. 2022   GolfDigest.cz  

D+D REAL Czech Masters si poprvé zahraje Ian Poulter a nejmladší golfista v historii DP World Tour 12letý český reprezentant Louis Klein.

Číst více


Kořínek atakoval na Czech Open magickou 59, rozstřel s Brunem prohrál

14. 8. 2022   GolfDigest.cz  

Golfovou parádu předvedl ve finálovém kole Czech Open 2022 Aleš Kořínek. Zahrál 60 ran, vytvořil nový rekord berounského hřiště a díky tomu dokázal i dohnat i dosud suverénně vedoucí Juliena Bruna. Oba nakonec dohráli po 72 jamkách se skóre -23 a o vítězi muselo rozhodnout až play-off. V něm už měl navrch favorizovaný Francouz.

Číst více


Bruna nezaskočil ani brzký budíček. Na Czech Open jasně vede

13. 8. 2022   GolfDigest.cz  

Julien Brun pokračuje na Czech Open 2022 v suverénní jízdě. A nerozhodil ho ani nečekaně brzký budíček, protože startoval společně s druhým v pořadí Filipem Mrůzkem v prvním flightu. Třicetiletý Francouz a člen Albatrossu zahrál ve třetím kole čtyři rány pod par a vede se skóre -16. O čtyři rány před svým klubovým kolegou Michalem Pospíšilem.

Číst více


Mrůzek má zpět zatoulané hole. Na Czech Open ztrácí na Bruna 2 rány

12. 8. 2022   GolfDigest.cz  

Francouz Julien Brun potvrzuje na turnaji Czech Open 2022 nejen roli favorita, ale především svou golfovou kvalitu. Na hřišti Royal Beroun Golf Clubu je po dvou kolech na skóre -12 a vede o dvě rány před obhájcem vítězství z loňska Filipem Mrůzkem. Třetí je se skóre -8 nejlepší amatér David Tomi.

Číst více