NOVINKY

Facebook novinky

Instagram novinky

LETAS se vrací, už na začátku června ji bude hostit Konopiště

21. 4. 2021   GolfDigest.cz  

Druhá nejvyšší evropská profesionální ženská golfová série LET Access Series se vrací i v roce 2021 do České republiky. Od 3. do 5. června 2021 bude Amundi Czech Ladies Challenge hostit golfový resort Konopiště!

Číst více


Klára Spilková je vítězkou ankety Golfista desetiletí

11. 4. 2021   Golfista Roku  

Klára Spilková se stala premiérovou vítězkou ankety Golfista desetiletí. Ocenění získala při vyhlašování cen Golfista roku pod záštitou PGA of Czech republic a zároveň spolu s Ondřejem Lieserem ovládli kategorii mezi profesionály.

Číst více


Pastrňák, Vrána, Šmicer a další hráli pro Pink Bubble

26. 9. 2020   GolfDigest.cz  

Na privátním hřišti berounského golf klubu se už podeváté odehrál dobročinný turnaj pro Nadační fond Pink Bubble. Podpořili jej podnikatelé i sportovci zvučných jmen, na pomoc mladým onkologickým pacientům se podařilo získat rekordních 642 000 Kč.

Číst více


Na Zbraslavi triumfovala Finka Koivisto, Češky se do top 10 nevešly

18. 9. 2020   GolfDigest.cz  

Vítězkou turnaje Amundi Czech Ladies Challenge s dotací 37 500 euro na hřišti Prague City Golf na Zbraslavi se stala Finka Tiia Koivisto. Šestadvacetiletá seveřanka zvítězila s celkovým skóre -9 a radovala se ze svého premiérového vítězství na LET Access Series. Do první desítky se nevešla ani jediná česká hráčka, nejlepší z domácích byly Sára Kousková, Patricie Macková a Agáta Vahalová, které se srovnaly na dělené 12. pozici se skóre +3.

Číst více


Na Zbraslavi vede Angličanka Gainer, skvělá Hinnerová dělí 4. místo

17. 9. 2020   GolfDigest.cz  

Druhé větrné kolo turnaje Amundi Czech Ladies Challenge na hřišti Prague City Golf na Zbraslavi řádně promíchalo pořadím v horních patrech leaderboardu. Do čela se vyhoupla Angličanka Cara Gainer, která zahrála 66 ran a s celkovým skóre -7 vede o dvě rány před Finkou Tiiou Koivisto. Skvěle si s větrem poradila i česká profesionálka Lucie Hinnerová a se skóre -3 se usadila na dělené 4. pozici jako nejlepší z českých hráček. Do první desítky se ještě vešly Agáta Vahalová a Barbora Bujaková.

Číst více


Po prvním kole na Zbraslavi vede Slovinka Babnik, tři Češky v top 10

17. 9. 2020   GolfDigest.cz  

Slovinka Pia Babnik, i navzdory tomu, že je jí teprve 17 let, potvrzuje na turnaji Amundi Czech Ladies Challenge na pražské Zbraslavi roli favoritky. Po prvním kole vede se skóre -5 o jednu ránu před dvojicí Seveřanek – Finkou Tiiaou Koivisto a Švédkou Sarah Nilsson. Hned těsně pod pomyslnými stupni vítězek je po úvodní rundě i česká amatérka Sára Kousková, která se dělí o 4. pozici se skóre -3. Do top 10 se vešly ještě dvě další české hráčky.

Číst více


Čtvrtý ročník Amundi Czech Ladies Challenge hostí Zbraslav

15. 9. 2020   GolfDigest.cz  

Celkem sedmadvacet českých golfistek – pět profesionálek a 22 amatérek – se představí na turnaji Amundi Czech Ladies Challenge, který je součástí druhé evropské „ligy“ LET Access Series. Turnaj s dotací 37 500 euro se v Česku uskuteční už počtvrté a po premiérovém ročníku na Casa Sereně a dvou dalších na Konopišti se letos odehraje na pražské Zbraslavi ve dnech 16. – 18. září.

Číst více


Prvenství v Kynžvartu vybojoval Němec Thomas Rosenmüller

30. 8. 2020   GolfDigest.cz  

Kdo dokázal zahrát v dnešních podmínkách par či lépe, ten vyskákal leaderboardem turnaje ALTEPRO Trophy by EXTEC 2020 hodně vysoko. Tak by se dal stručně shrnout dnešní finálový den na golfovém turnaji série Pro Golf Tour. Pod par nakonec nahlédli pouze dva hráči a Němci Rosenmüllerovi vynesl dnešní výkon -3 celkové prvenství.

Číst více


Pedersen drtí konkurenci, v Berouně prošlo cutem sedm Češek

29. 8. 2020   GolfDigest.cz  

Dánka Emily Pedersen nadále drtí konkurenci, před finálovým kolem vede o šest ran. Cutem v Berouně prošlo hned sedm českých hráček, nejlépe si vede Klára Spilková.

Číst více


V Berouně se úvodní kolo nedohrálo, dobrý start pro Melichovou i Spilkovou

28. 8. 2020   GolfDigest.cz  

V Berouně dnes odstartoval turnaj LET Tipsport Czech Ladies Open. Nejlépe začala Dánka Emily Pedersen, velmi dobře si ale vedly i Klára Spilková a Jana Melichová.

Číst více


TMR zahájila spolupráci s Golf Resort Skalica

18. 8. 2020   GolfDigest.cz  

Společnost TMR, která je známá především jako provozovatel horských středisek ve 4 zemích Evropy, posiluje svou pozici v golfovém segmentu. Po třech golfových rezortech v České republice vstoupila společnost do spolupráce i s golfovým areálem na Slovensku - prvním partnerem se stal Golf Resort Skalica.

Číst více


V Mariánských lázních slaví výročí, součástí bude i speciální výstava s mnohými unikáty

12. 8. 2020   GolfDigest.cz  

Royal Golf Club letos slaví 115. výročí své existence a pro golfové nadšence si tak připravil speciální výstavu s názvem "Dějiny golfu v České republice".

Číst více


Hřiště na Tipsport Czech Ladies Open připraveno

4. 8. 2020   GolfDigest.cz  

Tipsport Czech Ladies Open, největší golfová událost roku na českém území, dostala další konkrétní obrysy po návštěvě turnajového ředitele profesionální Ladies European Tour v Berouně. Joao Pinto si prohlédl hřiště s parem 72, kde se bude od 28. do 30. srpna hrát na tři kola o 200 000 euro, a zároveň stanovil tzv. set-up, nastavení jamek a odpališť pro turnaj evropské elity.

Číst více


V Ústí nad Labem si pro vás připravili LETNÍ DÁREK

3. 8. 2020   GolfDigest.cz  

KOLIK JAMEK BĚŽNĚ za den odehrajete? Devět, osmnáct, dvacetsedm nebo jste hráči s velkým H a pokud je počasí opravdu golfové a vy nikam nespěcháte, pak si klidně dáte jamek 36?

Číst více


Nejstarší golfové hřiště slaví 115 let existence a připravilo speciální akci

22. 7. 2020   GolfDigest.cz  

V letošním roce slaví mistrovské 18 jamkové golfové hřiště Royal Golf Club Mariánské Lázně 115 let od svého založení. Portál www.marianske-lazne.info, který je největším online zprostředkovatelem hotelových pobytů a balíčků v Mariánských Lázních se zaměřením na individuální klientelu, připravil u této příležitosti atraktivní akční nabídku a možnost zahrát si na jednom z nejslavnějších hřišť jen za 115 Kč / greenfee.

Číst více