NOVINKY

Facebook novinky

Instagram novinky

Rubrika GolfExtra.cz

SENZACE! Lieser vyhrál v play off Pro Golf Tour v Rakousku

25. 7. 2018   GolfExtra.cz  

Ondřej Lieser to dokázal. V Rakousku na Zell am See – Kaprun Open vyhrál turnaj série Pro Golf Tour, když v rozstřelu na druhé dodatečné jamce udolal Craiga Howieho ze Skotska. Do play off se přitom dostal berdíkem na závěrečné osmnáctce.

Číst více


Na Ypsilonku míří Pro Golf Tour, hrát se zde bude už potřetí

8. 5. 2018   GolfExtra.cz  

Hřiště Ypsilonka ve Fojtce na Liberecku hlásí "Vše připraveno" na turnaj Pro Golf Tour, který se bude konat mezi 11. a 13. květnem. Hrát se bude o 30 000 eur pod názvem EXTEC Trophy 2018 by Atomic Drinks. Ve startovním poli je na 156 profesionálních golfistů z Německa, Rakouska a dalších 10 zemí, včetně České republiky.

Číst více


Pospíšil se v Rakousku o ránu nevešel do TOP 10

27. 4. 2018   GolfExtra.cz  

Čtyři Češky rozehrály v pátek ve Švýcarsku VP Bank Ladies Open, druhý letošní turnaj Ladies European Tour Access Series. Nejlépe z nich začala amatérka Patricia Macková, která se skvělým finišem dostala na skóre -2. V paru obešla první kolo Šideri Váňová.

Číst více


Klára Spilková těsně pod vrcholem. O vítězství přišla v play off

22. 4. 2018   GolfExtra.cz  

Klára Spilková byla na Lalla Meryem Cupu v Maroku strašně blízko obhajobě svého loňského prvního vítězství na Ladies European Tour. O svůj druhý titul na evropské elitní túře přišla až v play off na dodatečné druhé jamce. I tak ale slaví další skvělý úspěch v kariéře.

Číst více


Zpět na místě činu, Spilkovou čeká obhajoba v Maroku 17. dubna 2018

18. 4. 2018   GolfExtra.cz  

Nad letem času kroutí hlavou nejlepší česká golfistka Klára Spilková, která se po roce od svého prvního vítězství na Ladies European Tour vrací na místo činu. Třiadvacetiletá profesionálka odletěla do Maroka, kde se tento týden hraje Lalla Meryem Cup. Právě tady dosáhla loni v dubnu svého průlomového titulu na evropské sérii.

Číst více


Váňová se zlepšila, ale cut byl daleko. V Austrálii končí

3. 3. 2018   GolfExtra.cz  

Výrazně lepší výkon a s tím spojený výsledek předvedla ve druhém kole Women's NSW Open česká golfistka Šideri Váňová. Par sice v Coffs Harbour Golf Clubu opět nepokořila, ale zahrála o sedm ran lépe než ve čtvrtek a posunula se díky tomu o 13 příček.

Číst více


Spilková předvedla skvělý závěr. Vynesl ji na 12. místo

11. 2. 2018   GolfExtra.cz  

Ještě čtyři jamky před koncem ActewAGL Canberra Classic šla Klára Spilková v paru a pohybovala se na konci čtvrté desítky leaderboardu. Pak ale přišla závěrečná exploze čtyř berdíků a najednou z toho bylo další výborné umístění na Ladies European Tour.

Číst více


Skvělý Cafourek! V Maroku skončil dělený třetí

10. 2. 2018   GolfExtra.cz  

Jan Cafourek dosáhl na Pro Golf Tour v marocké Casablance skvělého výsledku. Finálovým kolem za 68 ran se nejen udržel v TOP 10, ale posunul se na celkové dělené třetí místo. Na vítěze ztratil jen dvě rány.

Číst více


Mrůzkovo životní birdie? Zasnoubil se v Rakousku

2. 1. 2018   GolfExtra.cz  

Konec roku se Filip Mrůzek rozhodl strávit v rakouském Kaprunu a nešlo pouze o lyžovačku. Pro svou přítelkyni Štěpánku Čížkovou si totiž připravil jedno nečekané překvapení, když před ní poklekl a požádal ji o ruku. A Štěpánka pak řekla ANO!

Číst více


Šťastná Váňová po postupu na LET: Začíná mi nová cesta

22. 12. 2017   GolfExtra.cz  

Příští rok nebudeme na nejvyšší ženské evropské túře fandit jenom jedné, ale hned dvěma českým profesionálkám. Vedle Kláry Spilkové se na Ladies European Tour bude bít i Šideri Váňová, které po středeční postupu začala nová životní etapa.

Číst více


SENZACE! Klára Spilková vyhrála turnaj LET v Maroku

13. 11. 2017   GolfExtra.cz  

Nepovedená sezona 2016 je zapomenuta, Klára Spilková hraje životní golf a připisuje si premiérové vítězství mezi profesionálkami! Díky senzačnímu finálovému kolu za 66 ran (-6) vyhrála Lalla Meryem Cup s celkovým skóre -8 o ránu před Norkou Suzann Pettersen.

Číst více