Šťastná Váňová po postupu na LET: Začíná mi nová cesta

Příští rok nebudeme na nejvyšší ženské evropské túře fandit jenom jedné, ale hned dvěma českým profesionálkám. Vedle Kláry Spilkové se na Ladies European Tour bude bít i Šideri Váňová, které po středeční postupu začala nová životní etapa.


22. 12. 2017   GolfExtra.cz  


Musela to být pro Váňovou obrovská satisfakce za minulý rok, kdy šla také do pátého kola finále Q-school s velkou nadějí na postup mezi evropskou elitu. Tehdy se to ještě nepovedlo, ale letos už bylo Maroko zemí zaslíbenou.

Váňová si nakonec postup pohlídala a potvrdila velké zlepšení, kterého během letoška, a hlavně v závěru sezóny dosáhla. Karta na LET toho budiž důkazem.

"YES, je to tam," napsala nadšeně na svůj oficiální profil na Facebooku. "Karta na Ladies European Tour je moje. Tím pro mě a můj tým začíná nová cesta," pokračovala.

"Chci poděkovat mojí rodině, ta je hlavní co stojí za mým úspěchem! Dále mému coachovi Andrewovi  Malleyovi a Karlovi Skopovemu jun., caddiemu Petrovi Salbotovi, kondičnímu trenérovi Romanovi Gomolovi, trenérovi na box Honzovi Šindelářovi a mojí mentorce Wandě Vorlové."

Váňová si tak nadělila bohatého ježíška, a navíc pomohla českému golfu završit úspěšný rok 2017. V tom následujícím bude na Ladies European Tour kvůli ní dvakrát tolik Češek.

"V neposlední radě obrovské díky všem sponzorům!" dodala ve svém příspěvku Váňová směrem ke svým partnerům.

Golfextra.czSdílet tento příspěvek