NOVINKY

Facebook novinky

Instagram novinky

Rubrika GolfDigest.cz

Mrůzek má zpět zatoulané hole. Na Czech Open ztrácí na Bruna 2 rány

12. 8. 2022   GolfDigest.cz  

Francouz Julien Brun potvrzuje na turnaji Czech Open 2022 nejen roli favorita, ale především svou golfovou kvalitu. Na hřišti Royal Beroun Golf Clubu je po dvou kolech na skóre -12 a vede o dvě rány před obhájcem vítězství z loňska Filipem Mrůzkem. Třetí je se skóre -8 nejlepší amatér David Tomi.

Číst více


To nejlepší přišlo až na konec. Na Czech Open vede Francouz Brun

11. 8. 2022   GolfDigest.cz  

Francouz Julien Brun naplnil bezezbytku roli favorita a po prvním dni vede turnaj Czech Open 2022 s dotací půl milionu korun se skóre -7 o jedinou ránu před Tadeášem Sedláčkem a o dvě před početnou skupinou pronásledovatelů s výsledkem 5 ran pod par. Mezi nimi je i obhájce loňského titulu Filip Mrůzek.

Číst více


Fantazie! V Berouně si příští týden zahraje i Julien Brun

4. 8. 2022   GolfDigest.cz  

Doslova „last minute“ a zároveň hodně zajímavý úlovek se podařil organizátorům golfového turnaje Czech Open 2002. V Berouně si na turnaji s dotací půl milionu korun, který se koná od 11. do 14. srpna, zahraje i Julien Brun, který je členem první evropské ligy DP World Tour a letos skončil například dělený osmý na British Masters.

Číst více


Czech Open se blíží, chybět nebude Matuš a také obhájce triumfu Mrůzek

3. 8. 2022   GolfDigest.cz  

Prakticky kompletní domácí profesionální i amatérská golfová špička, zajímavá a početná konkurence ze zahraničí, v banku půl milionu korun, to jsou základní údaje k turnaji Czech Open 2022, který se odehraje 11. – 14. srpna tradičně na hřišti Royal Beroun Golf Clubu.

Číst více


Startovní pole Czech Open se plní, nechybí zajímaví zahraniční hráči

10. 7. 2022   GolfDigest.cz  

Startovní listina Czech Open 2022, jehož dějištěm je od 11. do 14. srpna tradičně hřiště Royal Beroun Golf Clubu, se utěšeně zaplňuje. Nechybí v ní nejlepší čeští golfisté, profesionálové i amatéři, ale nebývale početné zastoupení mají už nyní i hráči ze zahraničí.

Číst více


Golfistka Kousková v Berouně zářila na hřišti i mimo něj

28. 6. 2022   GolfDigest.cz  

Čerstvá profesionálka Sára Kousková nejprve zazářila se svým dílem na unikátní dražbě, následně se při svém prvním turnaji LET v roli profesionálky radovala ze skvělého 13. místa na Tipsport Czech Ladies Open.

Číst více


Česká amatérka Melichová slaví titul na českém golfovém Open v Berouně

27. 6. 2022   GolfDigest.cz  

Poprvé v historii vyhrála turnaj nejvyšší evropské série na české půdě domácí golfistka. Z titulu na 4. ročníku Tipsport Czech Ladies Open hraném v Berouně se raduje senzačně amatérka Jana Melichová, dělená druhá skončila Klára Spilková.

Číst více


Senzace dokonána! V Berouně slaví Melichová, šest Češek v TOP 20

26. 6. 2022   GolfDigest.cz  

Jana Melichová se stala druhou českou vítězkou v historii Ladies European Tour! Fantasticky zvládla finálové kolo a o jedinou ránu porazila Kláru Spilkovou a Dánku Nicole Broch Estrup.

Číst více


Golfová senzace na obzoru: dvě Češky v Berouně útočí na titul

25. 6. 2022   GolfDigest.cz  

Pozornost ženského evropského golfu je upřena do středočeského Berouna. Na čtvrtém ročníku turnaje Tipsport Czech Ladies Open se schyluje k senzaci, v desítce nejlepších jsou aktuálně čtyři české golfistky. Jana Melichová s Klárou Spilkovou mají dokonce blízko k titulu.

Číst více


Golfistka Kousková vydražila svou malbu a chystá se útočit v Berouně

23. 6. 2022   GolfDigest.cz  

Čerstvá profesionálka Sára Kousková se chystá na domácí golfový turnaj Ladies European Tour v Berouně. Od pondělí piluje formu na berounském hřišti, ve středu přispěla svou malbou do unikátní dražby, v pátek se chystá na své první ostré turnajové kolo.

Číst více


Kaskádu si podmanil Dán Simonsen, nejlepším Čechem Jakubčík

20. 6. 2022   GolfDigest.cz  

Dán Martin Leth Simonsen se konečně dočkal titulu na Challenge Tour, když opanoval Kaskáda Golf Challenge. Nejlepším českým hráčem se stal Filip Jakubčík.

Číst více


Skvělé výsledky domácích hráček před Tipsport Czech Ladies Open

20. 6. 2022   GolfDigest.cz  

S velkými nadějemi mohou vyhlížet české golfistky i diváci nadcházející Tipsport Czech Ladies Open. Čtvrtý ročník turnaje Ladies European Tour začíná už v pátek 24. června v Royal Beroun Golf Clubu a tento vrchol dámské turnajové sezony, vysílaný po všechna tři kola v přímých přenosech O2 TV Sport, se díky aktuální formě domácích hráček může stát nezapomenutelným.

Číst více


Z českých hráčů si na Kaskádě nejlépe vede Zach, čelo je ale daleko

18. 6. 2022   GolfDigest.cz  

Tři čeští hráči a jeden slovenský prošli na Kaskáda Golf Challenge cutem. Nejlépe si vede Šimon Zach, s pěti ranami pod par hřiště je ale od lídrů vzdálen poměrně značně.

Číst více


Noja na Zbraslavi deklasovala evropskou konkurenci, Kousková si došla pro druhou příčku

5. 6. 2022   GolfDigest.cz  

Na Zbraslavi v Prague City Golf vyvrcholil v neděli ženský golfový turnaj druhé nejvyšší evropské profesionální série LETAS, Amundi Czech Ladies Challenge. Z výhry a šeku na 6.000 euro se radovala Němka Chiara Noja, hned za ní se umístila česká profesionálka Sára Kousková, obhájkyně loňského vítězství.

Číst více


Kousková se po skvělém výkonu posunula na druhou příčku, Němka Noja ale nemá konkurenci

5. 6. 2022   GolfDigest.cz  

Druhým kolem pokračovala v sobotu v Prague City Golf na Zbraslavi ženský profesionální turnaj Amundi Czech Ladies Challenge. Ve vedení je stále Němka Chiara Noja, Češky však okupují pozice za ní.

Číst více