NOVINKY

Facebook novinky

Instagram novinky

Rubrika GolfDigest.cz

Na Ypsilonce padaly golfové rekordy

16. 5. 2022   GolfDigest.cz  

Kolik času může čtyřčlennému týmu zabrat uhrání pětiparu? Třeba osmnáctky na Ypsilonce? Od středy 11. května už víme odpověď: Jde to pod minutu. Vítězná sestava IMP Jablonec zvládla 404 metrů dlouhou jamku s navrtáním v zadní části za 46 sekund! Osm týmů se utkalo o rekordy i o mistrovské tituly ve třech odlišných disciplínách speed golfu a bylo se na co dívat!

Číst více


Šampionky na Tipsport Czech Ladies Open přibývají

27. 4. 2022   GolfDigest.cz  

Přesně za dva měsíce nastoupí golfistky k finálovému kolu Tipsport Czech Ladies Open, jehož obsazení dostává stále zajímavější kontury.

Číst více


Trio hvězd je již přihlášeno na Tipsport Czech Ladies Open

23. 3. 2022   GolfDigest.cz  

Přesně tři měsíce zbývají do začátku Tipsport Czech Ladies Open a turnaj Ladies European Tour v Berouně už může ohlásit první velká jména. Mezi přihlášenými golfistkami přibylo trio hvězd Pia Babnik, Carly Booth a Johanna Gustavsson.

Číst více


Lieser podle očekávání HRÁČEM ROKU. Mezi ženami znovu vládla Spilková

18. 12. 2021   GolfDigest.cz  

26. Večer českého golfu podle očekávání opět patřil dvojici Ondřej Lieser - Klára Spilková. Nejlepším amatérem se stal Filip Jakubčík, mezi ženami v téže kategorii triumfovala Sára Kousková.

Číst více


Všudehrálská hodnocení pro rok 2021, změny přineslo přepočítávání „hráno letos“

14. 12. 2021   GolfDigest.cz  

Jako každoročně vydává i letos ke konci roku spolek Všudehrálů svá hodnocení českých hřišť. Z celkového počtu 287 členů spolku jich letos hlasovalo 192. Členem spolku se stává hráč, který má odehráno minimálně 60 českých hřišť.

Číst více


V Kynžvartu se nakonec radoval Philipp Mejow, musel k tomu do play-off

30. 8. 2021   GolfDigest.cz  

Po zrušeném sobotním kole na podmáčeném hřišti v Sokolově vyrazilo na 130 hráčů ALTEPRO Trophy 2021 ze série Pro Golf Tour na kynžvartské hřiště bojovat o 30.000 eur ve druhém kole turnaje. Z vítězství se nakonec po konzistentním výkonu radoval Němec Mejow s výsledkem -3 (71, 70)

Číst více


V Kynžvartu utrhl vedení van Doren

28. 8. 2021   GolfDigest.cz  

První den golfového turnaje ALTEPRO Trophy 2021 ze série Pro Golf Tour vystavil více než 130 hráčů velmi obtížným podmínkám. Přesto však dokázal mladý Belgičan Yente van Doren zaznamenat výsledek 69 ( -3) a díky tomu bude do zítřejšího sokolovského kola vstupovat z pozice lídra.

Číst více


Pro Golf Tour opět na hřištích Sokolov & Kynžvart

24. 8. 2021   GolfDigest.cz  

V tradičním termínu se na západě Čech setkají účastníci třetí evropské ligy Pro Golf Tour, na turnaji s názvem ALTEPRO Trophy 2021. V trochu pozměněném formátu se soutěž odehraje mezi 27. a 29. srpnem na hřištích Sokolov a Kynžvart.

Číst více


Famózní Mrůzek dělí dvanáctou pozici, Kořínek dal eso

22. 8. 2021   GolfDigest.cz  

Naprosto fantastické finálové kolo si pro nás na Albatrossu připravil Filip Mrůzek. Zahrát dokázal pět birdie bez jediné chyby a s výsledkem -8 se propracoval až na dělené dvanácté místo.

Číst více


Fantazie! Po Lieserovi jdou dále další tři Češi, nejlepší Kořínek

20. 8. 2021   GolfDigest.cz  

Hned čtyři české hráče uvidíme o víkendu na Czech Masters! Kromě Ondřeje Liesera se přes cut dostali také Aleš Kořínek, Filip Mrůzek a Matyáš Zapletal.

Číst více


Lieser ztratil, cutem by ovšem projít měl

20. 8. 2021   GolfDigest.cz  

Ondřej Lieser dnes ztratil tři údery a leaderboardem se výrazně propadl. Cutem by přesto projít měl, ve hře jsou navíc i další dva čeští hráči.

Číst více


Hlavní hvězdy začaly výtečně, v červených číslech dva Češi

19. 8. 2021   GolfDigest.cz  

Ondřej Lieser a Michal Pospíšil za sebou mají velmi povedené úvodní kolo D+D Real Czech Masters. V čele turnaje se nachází největší hvězda Henrik Stenson a také Australan Maverick Antcliff.

Číst více


Hlavní hvězdy začaly výtečně, v červených číslech dva Češi

19. 8. 2021   GolfDigest.cz  

Ondřej Lieser a Michal Pospíšil za sebou mají velmi povedené úvodní kolo D+D Real Czech Masters. V čele turnaje se nachází největší hvězda Henrik Stenson a také Australan Maverick Antcliff.

Číst více


Lieser začal skvěle, nepovedený začátek otočila čtvrtá jamka

19. 8. 2021   GolfDigest.cz  

Ondřej Lieser prožil vynikající vstup do letošního Czech Masters. Po boku hvězd Pádraiga Harringtona a Henrika Stensona měl český golfista nervózní úvod, poté se ale rozjel k výjimečnému výkonu.

Číst více


Pět flightů, které na Czech Masters nemůžete zmeškat

18. 8. 2021   GolfDigest.cz  

Už zítra o půl osmé ráno odstartuje další ročník Czech Masters. Organizátoři turnaje nachystali hned několik hvězdných flightů, které rozhodně stojí za to vidět.

Číst více