NOVINKY

Facebook novinky

Instagram novinky

Rubrika Golfista Roku

Slavnostní vyhlášení cen PGA OF CZECH REPUBLIC & GOLFISTA ROKU 2022

23. 4. 2023   Golfista Roku  

V resortu Panorama Kácov byly předány za přítomnosti kamer ČT SPORT předány ceny české profesionální asociace PGA of Czech republic a ankety GOLFISTA ROKU

Číst více


Golfisty roku 2021 mezi profesionály se stali čeští olympionici Klára Spilková a Ondřej Lieser

10. 4. 2022   Golfista Roku  

Rok 2021 byl na české golfové scéně mimořádně pestrý a vmnoha okamžicích přelomový s řadou rekordních zápisů. Mezi profesionály se nejlepšími golfisty stali oba čeští olympionici Klára Spilková a Ondřej Lieser.

Číst více


Klára Spilková je vítězkou ankety Golfista desetiletí

11. 4. 2021   Golfista Roku  

Klára Spilková se stala premiérovou vítězkou ankety Golfista desetiletí. Ocenění získala při vyhlašování cen Golfista roku pod záštitou PGA of Czech republic a zároveň spolu s Ondřejem Lieserem ovládli kategorii mezi profesionály.

Číst více


Klára Spilková bude hrát LPGA Tour i v příštím roce

3. 11. 2019   Golfista Roku  

Klára Spilková stejně jako před rokem zvládla závěrečnou kvalifikaci LPGA Tour a získala členství na nejvýznamnější světové sérii pro rok 2020. V závěrečném dnu osmikolové Q-Series odehrála v paru a obsadila v konečném účtování dělené 38. místo.

Číst více


Ondřej Lieser postoupil na Challenge Tour 2020

3. 10. 2019   Golfista Roku  

Nejvýše postavený český profesionál na světovém žebříčku Ondřej Lieser získal kategorii 13b pro start na Challenge Tour 2020

Číst více


Šestý ročník turnaje WGM Czech Open se hraje v prvním srpnovém týdnu

14. 5. 2019   Golfista Roku  

WGM Czech Open se letos uskuteční již pošesté. Turnaj s dotací 600 tisíc korun, který prioritně cílí především na české golfisty, profesionály i amatéry, se letos odehraje už na počátku srpna (1. - 4. srpna) znovu na hřišti Beroun Golf Clubu.

Číst více


Klára Spilková je znovu golfovou hvězdou

28. 2. 2019   Golfista Roku  

Klára Spilková ovládla i popáté anketu Golfista roku 2018. Čtyřiadvacetiletá golfistka po předchozích čtyřech triumfech v anketě zvítězila v 5. ročníku v absolutním pořadí i v kategorii o nejlepší profesionálku po sezoně, v níž si jako první česká hráčka v historii vybojovala kartu na nejprestižnější ženskou světovou sérii LPGA

Číst více


Klára Spilková při premiéře na US Open neprošla cutem

3. 6. 2018   Golfista Roku  

První americký major v letošní sezóně končí pro Kláru Spilkovou předčasně.

Číst více


GOLF MASTERS zavítá na český Adamstal

20. 5. 2018   Golfista Roku  

Pro letošní rok jsme pro vás připravili sérii golfových turnajů na exklusivních hřištích v blízkosti Prahy

Číst více


Královna Klára Spilková, anketu Golfista roku vyhrála už počtvrté

9. 3. 2018   Golfista Roku  

Absolutní vítězkou 4. ročníku ankety Golfista roku 2017 se stala Klára Spilková. Třiadvacetiletá profesionální hráčka, která ovládla i tři předchozí ročníky ankety, má za sebou nejlepší, už sedmou sezonu na Ladies European Tour vyšperkovanou premiérovým turnajovým titulem v Maroku. O vítězství Spilkové rozhodli svým hlasováním výkonnostní hráči, trenéři, sportovní novináři a zástupci golfových resortů.

Číst více


Na Ypsilonce ve finálovém turnaji dominoval Mrůzek, celkovým vítězem CzechOne Tour je Ondra Lieser⛳️

21. 11. 2017   Golfista Roku  

Zatěžkávací zkouškou prošlo hřiště Ypsilonka u Liberce. Odehrál se zde finálový turnaj CzechOne Tour zároveň s ypsilonským Masters, to vše ve formátu PRO-AM s cannon startem. Nakonec obešlo osmnáctijamkové mistrovské hřiště 28 flightů.

Číst více


GOLFISTA ROKU INVITATIONAL 2017 / 07. 10. 2017 PANORAMA KÁCOV

15. 11. 2017   Golfista Roku  

V příjemném podzimním počasí se na hřišti PANORAMA GOLF RESORT KÁCOV uskutečnil tradiční turnaj GOLFISTA ROKU INVITATIONAL 2017, který startuje anketu GOLFISTA ROKU.

Číst více


Český systém kvality služeb

14. 11. 2017   Golfista Roku  

Představujeme Český systém kvality služeb. Jde o dobrovolný inovativní nástroj, který systematickým způsobem pomáhá ke zvyšování kvality služeb v organizacích v oblasti cestovního ruchu a v navazujících službách. Vlastníkem systému je Ministerstvo pro místní rozvoj ČR a realizátorem Česká centrála cestovního ruchu - CzechTourism. Na realizaci se podílejí vybrané profesní asociace v cestovním ruchu.

Číst více


Klára SPILKOVÁ opět královnou, ovládla 3. ročník anekty GOLFISTA ROKU

13. 11. 2017   Golfista Roku  

Profesionálka Klára SPILKOVÁ se stala absolutní vítězkou ankety GOLFISTA ROKU 2016. Dvaadvacetiletá česká profesionálka zvítězila v letošním ročníku ankety, která je největší veřejnou odbornou soutěží svého druhu v České republice. O absolutním vítězství Spilkové rozhodli svým hlasováním výkonnostní hráči, trenéři, sportovní novináři a zástupci golfových resortů.

Číst více


GolfDigest Order of Merit by CzechOne spravedlivě mapuje pořadí českých golfistů

12. 11. 2017   Golfista Roku  

Promotérská společnost Česká 1 se rozhodla rázně promluvit do systému nejrůznějších golfových žebříčků a pro všechny české profesionální hráče připravit žebříček jeden, plně vypovídající a odborně vedený. Pod názvem Golf Digest Order of Merit presented by CzechOne ho v těchto dnech představila golfové veřejnosti

Číst více