GOLFISTA ROKU INVITATIONAL 2017 / 07. 10. 2017 PANORAMA KÁCOV

V příjemném podzimním počasí se na hřišti PANORAMA GOLF RESORT KÁCOV uskutečnil tradiční turnaj GOLFISTA ROKU INVITATIONAL 2017, který startuje anketu GOLFISTA ROKU.


15. 11. 2017   Golfista Roku  


Sezóna pomalu končí, golf má za sebou daší parádní rok, který předznamenal fenomenální úspěch Kláry Spilkové na profesionálním turnaji v Maroka a už brzy se rozhodne jaké jsou šance nejlepších golfistů na umístění v anketě GOLFISTA ROKU 2017. Na turnaj přijelo přes 60 hráčů, kteří si užili hru na dobře připraveném hřišti, ale i skvělou prezentaci společnosti Aurogenio Art, která se specializuje na budování značky, tzv. brand building v oblasti umění. Joe Muczka jr. představil svoji práci při "action paintingu" přímo v klubovně resortu. Joe Muczka jr. je autorem obrazu, který při slavnostním galavečeru záskala i absolutní vítězka soutěže GOLIFSTA ROKU, profesionálka Klára Spilková, víc v glaerii a záznamech posledního galavečera.

GOLFISTA ROKU patří mezi největší sportovní, odborné a nezávislé soutěže u nás. Anketa je dostupná široké veřejnosti, své hlasy odevzdávají i golfové kluby, trenéři a výkonnostní hráči amatérské i profesionální úrovně. Jednu z hlavních cen udělují sportovní novináři s podporou Klubu sportovních novinářů ČR, který sdružuje přes 80 redakcí v ČR a Asociací amatérských sportů České republiky. Patronem každoročního hlasování o nejlepších golfistech je česká centrála cestovního ruchu Czechtourism.

Připomeňte si slavnostní galavečer Golfista roku, který se letos uskutečnil v hotelu AMBASSADOR ZLATÁ HUSA:

https://youtu.be/EnxZW63KrHU
https://youtu.be/-w5vgynVsYI
https://youtu.be/NsmIlq6d5hg
https://youtu.be/ylAMTfjeGS8Fotogalerie
Sdílet tento příspěvek