Na Ypsilonce ve finálovém turnaji dominoval Mrůzek, celkovým vítězem CzechOne Tour je Ondra Lieser⛳️

Zatěžkávací zkouškou prošlo hřiště Ypsilonka u Liberce. Odehrál se zde finálový turnaj CzechOne Tour zároveň s ypsilonským Masters, to vše ve formátu PRO-AM s cannon startem. Nakonec obešlo osmnáctijamkové mistrovské hřiště 28 flightů.


21. 11. 2017   Golfista Roku  


CZECHONE TOP PLAYERS INVITATIONAL BY YPSILONKA & BY GOLFISTA ROKU

Nehrál se však oblíbený Texas Scramble, ale nový formát, ve kterém si i amatéři hráli proti svému osobnímu handicapu. Poklonu před odolností hřiště i ypsilonského personálu vyseklo na 112 hráčů. Pohár pro vítěze si výkonem 66 (-6) odnesl Filip Mrůzek. O dvě rány za sebou nechal Ondřeje Liesera a Jana Cafourka.

Filip Mrůzek svůj výkon komentoval slovy: „Hrálo se mi samozřejmě dobře, lépe první devítka. Na té druhé mi trošku odešly paty, dal jsem i trojpat. Byl jsem si jistý v ranách 70 – 90 metrů, vytvářel jsem si skórovací pozice příhrami do 1,5 m od tyče. Hřiště bylo na to, jaké datum je v kalendáři a jaké počasí tu panovalo v minulých týdnech, ve skvělé kondici“.

Ondřej Lieser dnes s Janem Cafourkem dělil druhé místo a stal se celkovým vítězem CzechOne Tour 2017. Ke své dnešní hře moc dodávat nechtěl, pochválil hřiště a postěžoval si na své patování. Po úterním zbraslavském turnaji se začne pomalu chystat k tradičnímu přesunu do Španělska.

Turnaj byl poslední akcí letošní CzechOne Tour, na prize-money pro profesionály bylo rozděleno 103.000 korun, které ještě profíci o polovinu rozmnožili v tombole. Turnaj provázel tradiční ProQuip troubleshot s vítězem Karlem Švehlou, kdy se na dobročinný účel – ypsilonskou golfovou mládež – vybralo 3.600 korun. PRO-AM turnaj vyhrál flight vedený profesionálem Vojtěchem Dostálem s amatéry Michalem Krejčím (Prague Golf Team), Michalem Jeřábkem (ProQuip) a Radovanem Vrátným (CzechOne).

Program letošní CzechOne Tour zakončil tradiční TPConsulting Media Cup, kde si to ve formátu 6 jamek fourball, 6 jamek foursome a 6 jamek jamkovky rozdaly dva novinářské týmy.

Pořadí: 1. Filip Mrůzek ​​​​66
​T2 Jan Cafourek & Ondřej Lieser​68
​4. Lukáš Tintěra​​​​69
​5. Šideri Váňová​​​​70Fotogalerie
Sdílet tento příspěvek