Na Ypsilonku míří Pro Golf Tour, hrát se zde bude už potřetí

Hřiště Ypsilonka ve Fojtce na Liberecku hlásí "Vše připraveno" na turnaj Pro Golf Tour, který se bude konat mezi 11. a 13. květnem. Hrát se bude o 30 000 eur pod názvem EXTEC Trophy 2018 by Atomic Drinks. Ve startovním poli je na 156 profesionálních golfistů z Německa, Rakouska a dalších 10 zemí, včetně České republiky.


8. 5. 2018   GolfExtra.cz  


Turnajem Pro Golf Tour každoročně zahajuje český profesionální golf svou domácí sezonu. Na liberecké Ypsilonce se tato akce uskuteční již potřetí.

Vlastnímu turnaji evropské série předchází kvalifikační turnaj 9. května, kde promotér Česká 1 nabídne 10 volných karet do následného eventu třetí evropské ligy, ze které se mohou nejlepší hráči dostat na Challenge Tour.

Do tohoto kvalifikačního turnaje s názvem Oaza Distribuce II Trophy by Atomic Drinks se přihlásila většina českých profíků v čele s Ondřejem Lieserem, Lukášem Tintěrou, Petrem Ničem či Romanem Šebrlem.

Doplní je pak širší česká i zahraniční profi špička a nadějní místní amatéři jako je student JerGymu Adam Balatka.

Část hráčů série se na kvalifikační turnaj přihlásila kvůli seznámení se s aktuálním stavem libereckého hřiště. Oba souboje s nástrahami ypsilonské mistrovské osmnáctky proběhnou pod dohledem TV kamer.

"Květnový dvouevent považujeme za základní pilíř naší činnosti. I když chceme od příští sezony naši práci radikálně změnit, tuto akci si budeme i v dalších letech hýčkat. Věřím, že se naši hráči na domácím hřišti předvedou v co nejlepším světle a že navážou na loňské výsledky Aleše Kořínka a Ondřeje Liesera," přeje si Pavel Krenk, šéf promotérské společnosti Česká 1.

Vstup na obě akce je zdarma a divákům stačí pouze zachovávat základní bezpečnostní a etická pravidla.

GolfExtra Foto: Czech One - Zdeněk Sluka 

 Sdílet tento příspěvek