Ondřej Lieser Golfistou roku 2019

Nejvýše postavený český profesionál na světovém žebříčku Ondřej Lieser se stal během slavnostního večera na pražském Žofíně Golfistou roku pro rok 2019.


21. 1. 2020   GolfDigest.cz  


Pro Ondřeje se jedná o sladkou tečku za nejlepší sezónou jeho kariéry, kdy se mu jako prvnímu Čechovi v historii podařilo probojovat do první pětistovky světového profesionálního žebříčku Official World Golf Ranking.

Ondřej je aktuálně v Egyptě, kde včera dokončil první letošní turnaj, Red Sea Egyptian Classic v Ain Sokhna, kde skončil na neděleném 13. místě po stabilním výkonu 68, 69, 72, tj. celkově -7.  V neděli tamtéž startuje na Red Sea Ain Sokhna Classic. Pobyt na Pro Golf Tour je pro Ondřeje završením zimní tréninkové přípravy na turnaje Challenge Tour 2020. Vítězství na turnaji Challenge Tour je jedním z jeho dvou hlavních cílů pro rok 2020.

Tím druhým je něco, co ještě před 2 lety znělo jako pohádka. Vybojování si účasti na OH 2020 v Tokiu. Ondřejovo umístění na světové žebříčku mu dává poměrně reálné naděje, když za účastí aktuálně zaostává o méně míst, než je případný posun vzhůru za jedno vítězství na Pro Golf Tour. 

Cenu za něj na slavnostním večeru přebíral pan Filip Bubrle, CEO společnosti Golf Geum Technology s.r.o., hlavního  partnera Ondřeje Liesera, který užívá její přelomový produkt, vozík Decolt Grand.

Filip Bubrle při převzetí za Ondřeje poděkoval, zmínil společný sen Ondřeje a jeho realizačního týmu o účasti na olympijských hrách a dodal: „je skvělé, že Ondřej má tolik podporovatelů mezi širokou golfovou veřejností, což ukazuje, že jeho jméno má v českém golfu skvělý zvuk. Hlavním heslem naší společnosti je Staňte se součástí našeho příběhu. Byli bychom rádi, kdyby co nejvíce Ondrových fanoušků mu pomohlo splnit sen o olympiádě a stalo se tak součástí našeho příběhu…“

Ondřej Lieser ve svém video vstupu poděkoval: …všem divákům a hlasujícím za podporu, které si velmi váží. Poděkoval dále partnerům v čele s Golf Geum Technology a nezapomněl zmínit ani loňské narození dcery. 

---------------

Golf Geum Sport je strategická platforma, prostřednictvím které společnost Golf Geum Technology poskytuje špičkovým hráčům a nadějím manažerské služby, zázemí a finanční podporu. Z velké míry se jedná „navracení do golfu“.

Ondřej Lieser (27) K profesionálům přestupoval v roce 2012 s plusovým handicapem 3,6. Což je nejnižší přestupový handicap v historii PGAC. Vyhrál prakticky všechny významné podniky na domácí půdě, od Mistrovství profesionálů na rány, přes WGM Open, až po celkové vítezství na Czech PGA Tour a celkový Order of merit českých profesionálů. Má plná hrací práva na Pro golf Tour, jako vítěz turnaje loni a skončivší na 5. místě celkového pořadí, což mun vyneslo poslední postupovou kartu na Challenge Tour, kategorie 14. 

Golf Geum Technology s.r.o. Na základě českého inovativního řešení vyrábí společnost produkt Decolt Grand, který  nahrazuje tradiční kombinaci golfový bag a vozík, a vytváří zcela novou kategorii. Na největším evropském golfovém veletrhu Rheingolf získal Decolt v loňském roce Hlavní cenu za inovaci. Na český trh uveden v srpnu 2018, na německý trh v lednu 2019 a postupně se stává kultovním hitem i v jiných zemích 4 kontinentů. Globálním ambasadorem je Rory Sabbatini, člen PGA Tour. Více informací o produktu i společnosti získáte na www.golfgeum.com popř. na YouTube a Instagramu golf_geum_fans.Sdílet tento příspěvek