Soutěžní golf chybí i Matušovi s Lieserem, zahrají si o pozici nejlepšího Čecha

V současné chvíli probíhá exhibiční utkání mezi Filipem Mrůzkem a Šimonem Zachem, již brzy poté dojde na atraktivní střetnutí mezi Stanislavem Matušem a Ondřejem Lieserem. Hrát se bude o zajímavou finanční částku, ale především o pozici české golfové jedničky.


14. 5. 2020   GolfDigest.cz  


Je to zatím velice zvláštní souboj. Stanislav Matuš se stal nejlepším českým golfistou za rok 2018, navíc má uhranou nejvyšší kartu pro European Tour a Challenge Tour.

To Lieser získal ocenění pro nejlepšího golfistu v roce 2019 a v současné chvíli je nejvýše postaveným českým hráčem (571. místo). Je tak velmi složité porovnat, kdo je aktuálně tím nejlepším.

Rozhodnout by se o tom mělo v úterý 19. května, kdy proběhne speciální akce s názvem Tipsport Golf Challenge - výzva o českou golfovou jedničku. Hrát se bude právě o tuto pozici, součástí jsou i zajímavé finanční částky. Vítěz si díky Tipsportu odnese 130 tisíc korun, na poraženého zbyde 20 tisíc korun.

Přímý přenos bude vysílat právě Tipsport TV, dále YouTube a akce poběží i na Facebooku. Přenos mají přebírat také některé české sportovní kanály a pozor - vítáni jsou i fanoušci přímo na hřišti.

Hrát se bude na Ypsilonce u Liberce, a to konkrétně od patnácté hodiny.

Museli jsme zrušit plánovaný mezinárodní turnaj série Pro Golf Tour, který se měl právě v těchto dnech hrát na Ypsilonce. Přemýšleli jsme, zda dokážeme českému sportovnímu fanouškovi nabídnout něco ještě zajímavějšího a takováto výzva mezi dvěma našimi hvězdami by mohla zaujmout i širší sportovní veřejnost, nejen tu golfovou. Je nám jasné, že se nacházíme v unikátní situaci a že se příznivci sportu cítí ošizeni o svou pravidelnou dávku branek, bodů a sekund, a tak jim nabízíme to nejlepší co může být – špičkový golf hraný naplno o peníze. Věříme, že nás čeká krásný souboj uvedl šéf promotérské společnosti Česká 1 a pořadatel akce Pavel Krenk.

 Sdílet tento příspěvek