Hlavní hvězdy začaly výtečně, v červených číslech dva Češi

Ondřej Lieser a Michal Pospíšil za sebou mají velmi povedené úvodní kolo D+D Real Czech Masters. V čele turnaje se nachází největší hvězda Henrik Stenson a také Australan Maverick Antcliff.


19. 8. 2021   GolfDigest.cz  


Pro Ondřeje Liesera kolo nezačalo dobře. Jak jsme ale již psali zde, vše se otočilo na čtvrté jamce. Nejlepší český golfista je tak po první rundě s výsledkem -4 na děleném třetím místě.

O ránu lépe je na tom duo Henrik Stenson - Maverick Antcliff. Švédská hvězda neudělala na úvod jedinou chybu a za zmínku stojí především neuvěřitelná druhá rána na dlouhé pětiparové devítce. 

Na green této jamky se druhou ranou dostal také Danny Willett, který dělí pozici s Ondřejem Lieserem. Po pěti jamkách měl náběh na vynikající kolo Rory Sabbatini. Druhá devítka se mu ovšem nepovedla a výsledek -1 stačí až na dělené sedmatřicáté místo. S touto pozicí je ale zcela jistě spokojen druhý český hráč v červených číslech, Michal Pospíšil.

V paru hrají Filip Mrůzek a Matyáš Zapletal, i toto skóre by v současné chvíli stačilo na cut. Rozhodovat se nicméně bude zítra. Ve hře jsou zcela jistě i další čeští hráči, Jan Cafourek zahrál jednu ránu nad par, kvarteto Bareš - Kořínek - Bača - Zuska poté dvě.Sdílet tento příspěvek