NOVINKY

Facebook novinky

Instagram novinky

Rubrika Golfista Roku

Klára Spilková při premiéře na US Open neprošla cutem

3. 6. 2018   Golfista Roku  

První americký major v letošní sezóně končí pro Kláru Spilkovou předčasně.

Číst více


GOLF MASTERS zavítá na český Adamstal

20. 5. 2018   Golfista Roku  

Pro letošní rok jsme pro vás připravili sérii golfových turnajů na exklusivních hřištích v blízkosti Prahy

Číst více


Královna Klára Spilková, anketu Golfista roku vyhrála už počtvrté

9. 3. 2018   Golfista Roku  

Absolutní vítězkou 4. ročníku ankety Golfista roku 2017 se stala Klára Spilková. Třiadvacetiletá profesionální hráčka, která ovládla i tři předchozí ročníky ankety, má za sebou nejlepší, už sedmou sezonu na Ladies European Tour vyšperkovanou premiérovým turnajovým titulem v Maroku. O vítězství Spilkové rozhodli svým hlasováním výkonnostní hráči, trenéři, sportovní novináři a zástupci golfových resortů.

Číst více


Na Ypsilonce ve finálovém turnaji dominoval Mrůzek, celkovým vítězem CzechOne Tour je Ondra Lieser⛳️

21. 11. 2017   Golfista Roku  

Zatěžkávací zkouškou prošlo hřiště Ypsilonka u Liberce. Odehrál se zde finálový turnaj CzechOne Tour zároveň s ypsilonským Masters, to vše ve formátu PRO-AM s cannon startem. Nakonec obešlo osmnáctijamkové mistrovské hřiště 28 flightů.

Číst více


GOLFISTA ROKU INVITATIONAL 2017 / 07. 10. 2017 PANORAMA KÁCOV

15. 11. 2017   Golfista Roku  

V příjemném podzimním počasí se na hřišti PANORAMA GOLF RESORT KÁCOV uskutečnil tradiční turnaj GOLFISTA ROKU INVITATIONAL 2017, který startuje anketu GOLFISTA ROKU.

Číst více


Český systém kvality služeb

14. 11. 2017   Golfista Roku  

Představujeme Český systém kvality služeb. Jde o dobrovolný inovativní nástroj, který systematickým způsobem pomáhá ke zvyšování kvality služeb v organizacích v oblasti cestovního ruchu a v navazujících službách. Vlastníkem systému je Ministerstvo pro místní rozvoj ČR a realizátorem Česká centrála cestovního ruchu - CzechTourism. Na realizaci se podílejí vybrané profesní asociace v cestovním ruchu.

Číst více


Klára SPILKOVÁ opět královnou, ovládla 3. ročník anekty GOLFISTA ROKU

13. 11. 2017   Golfista Roku  

Profesionálka Klára SPILKOVÁ se stala absolutní vítězkou ankety GOLFISTA ROKU 2016. Dvaadvacetiletá česká profesionálka zvítězila v letošním ročníku ankety, která je největší veřejnou odbornou soutěží svého druhu v České republice. O absolutním vítězství Spilkové rozhodli svým hlasováním výkonnostní hráči, trenéři, sportovní novináři a zástupci golfových resortů.

Číst více


GolfDigest Order of Merit by CzechOne spravedlivě mapuje pořadí českých golfistů

12. 11. 2017   Golfista Roku  

Promotérská společnost Česká 1 se rozhodla rázně promluvit do systému nejrůznějších golfových žebříčků a pro všechny české profesionální hráče připravit žebříček jeden, plně vypovídající a odborně vedený. Pod názvem Golf Digest Order of Merit presented by CzechOne ho v těchto dnech představila golfové veřejnosti

Číst více